Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

SPIN LEGGINGS, BEIGE

3.000,00ден
-+

 Удобноста и поддршката одат рака под рака бидејќи овој интересен крој на хулахопки е идеален за различни интензитети на тренинг, но и за прошетка во природа или кафе со пријателите. Спин хеланките се карактеризираат со едноставен дизајн, па ќе бидат избор број еден на сите љубители на минимализмот.


Во чекор со трендовите!

Колекцијата On Tour го носи еден од најновите трендови во светот на хулахопките, а тоа е преклопен појас, кој визуелно го стеснува струкот, дава сосема нов изглед и овозможува удобност при секое движење. Премиум италијанскиот материјал од кој се направени е исклучително пријатен за кожата; нежно ќе го прегрне вашето тело и ќе ја истакне вашата фигура. За стилска комбинација, пронајдете Spin top во вашата омилена боја.


Карактеристики:


Comfort Fabric: Пријатно и удобно чувство на кожата

Истегнување: Исклучително истегнување и зафат

Обликување (среден интензитет): Ги обликува и нагласува облините на вашето тело

УВ заштита: Заштита од УВ зрачење, фактор 50+

Материјал: 80% полиамид, 20% еластин

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018