Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

SHELL T-SHIRT, PINK

1.230,00ден
-+

Ја сакаме женственоста! Школка маичката, како што сугерира името, е инспирирана од морски мотиви и доаѓа во нежно розова и класична црна боја. Пристојниот натпис на предната страна и отворот на задната страна го прават впечатлив и во исто време лесен за комбинирање. Совршено ќе биде во спортска или рекреативна комбинација за пешачење, јога или теретана. Најдете време за себе! За сите кои ја сакаат едноставноста и елеганцијата со пауза! Предниот дел изгледа како основна маица, додека задниот дел крие длабок отвор одзади. Гумата на Зои на грбот држи сè на своето место, а наборите и наборите на ткаенината не инспирираа да ја наречеме Школка! Материјалот што дише е направен од најфиниот памук со додаток на модал, кој е еко и биоразградлив и промовира ладење на кожата. Доаѓа во црна и нежно розова, а пораката MIND.TELE.DUSH. ќе ве потсети да одвојувате време за себе секој ден! Карактеристики: Комфорна ткаенина: Пријатно и удобно чувство на кожата УВ заштита: УВ заштита, фактор 50+ Материјал: 47% памук, 47% модал, 6% еластин Зои Нашиот модел носи големина S, костим за капење 36, а неговите мерки се: Висина: 171 см Обем на градите: 85,5 см Обем на половината: 68,5 см Обем на колкови: 96 см

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018