Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

SCORE LEGGINGS, BLACK

3.300,00ден
-+

Чувствувајте се како победник на секој тренинг!

Можеби на почетокот изгледаат како обични црни хеланки, но овие хеланки се многу повеќе од тоа! Скор хеланките се спремни за се и верно ќе ве следат во секое движење за време на најинтензивните тренинзи. Изработени се од цврст материјал за компресија кој совршено го обликува телото и им дава поддршка на мускулите дури и за време на најпребирливите вежби.


Врвни резултати со минималистички дизајн

Хеланките доаѓаат во црна боја, а по целата должина се протега тесна беж лента, која визуелно ги издолжува нозете. Во појасот има практичен џеб каде што можете да складирате се што ви треба за време на тренингот. 


Карактеристики:


Обликување (високо)

Мускулна поддршка

УВ заштита 50+: Заштита од УВ зрачење, фактор 50+

Материјал: 65% полиамид, 35% еластан/ 80% полиамид, 20% еластин

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018