Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Reiki Leggings Black

2.200,00ден
-+

Вашиот прв избор за урбан изглед

Бидете подготвени да привлечете внимание со впечатливиот дизајн на реики хеланките! Реики е синоним за постигнување рамнотежа помеѓу телото и умот, исто како што овие хеланки ќе ви го обезбедат најдоброто за време на тренингот.

 

Удобност со енергична шема

Реики хеланките се украсени со атрактивни неонски детали кои на вашиот урбан изглед ќе му дадат сосема нова димензија! Високо квалитетниот италијански материјал совршено ќе се прилагоди на вашето тело, а поради одличната покриеност, не треба да се грижите дали хеланките ќе се покажат за време на вежбањето. Реики хеланките доаѓаат во црна боја.

 

Карактеристики: 

Обликување

УВ заштита 50+

Материјал: 80% полиамид, 20% еластин 

Нашиот модел носи големина S, а неговите мерки се:

Висина: 170 см

Обем на градите: 85 см

Обем на половината: 68 см

Обем на колкови: 97 см

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018