Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Polleo Sport маица - BOOST YOUR BEST

500,00ден
-+

Polleo Sport маица - BOOST YOUR BEST

Висококвалитетна маица со кратки ракави за тренинг и слободно време. Polleo Sport - BOOST YOUR BEST

Карактеристики:

  • 100% полиестер
  • Мека и лесна
  • Дизајн кој овозможува удобност
  • Висококвалитетен принт
  • Боја: сива
  • Натпис: Polleo Sport, BOOST YOUR BEST

Одржување: Рачно перење (30 ºC). Да не се пегла, да не се пере со хемиско чистење и да не се суши во машина за сушење алишта. 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018