Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

-70%

W Speedform Gemini 2 Red/Blue

9.500,00ден 2.850,00ден
Бесплатна испорака
-+

UA Women's SpeedForm Gemini 2 Running Shoes, Red Blue

  • Инопвативно изработената UA SpeedForm® технологија одлично се прилепува за стопалото
  • Threadborne™midfoot доведува лесно распоредување и насочување на силата
  • Charged Cushioning® компресиска пена со голема издржливост и стабилност која овозможува максимална апсорпција и експлозивно исчекорување без губење на енергија
  • Micro G® технологија на петата овозможува заштита и стабилизација
  • Нагиб: 8mm
  • Offset: 8 mm
  • Тежина: 235g
  • 1266245-962

Како да одберете големина:

Footwear Size Charts

US ЖениИнчиCMEuroUK
52235.52.5
5.5822.5363
692336.53.5
6.523.537.54
7924384.5
7.5924.538.55
825395.5
8.51025.5406
9102640.56.5
9.51026.5417
101027427.5
10.510¾27.542.58
111128438.5
11.51128.5449
12112944.59.5

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018