Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

-70%

UA Women Shoes Thrill Rebel Pink

5.100,00ден 1.530,00ден
Бесплатна испорака
-+
UA Women Shoes Thrill Rebel Pink

Патики за секаков вид на активност

  • Издржливи слоеви за комфорт и стабилност
  • Moulded 4D Foam® елиминира лизгање и се приспособува кон вашето стопало
  • Full-length Micro G® пена која создава лесна и удобна активност
  • Зацврстена гума на ударни места за поголема долготрајност
  • 1258735-652

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018