Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Обувки

Сортирај по:
Under Armour
5.100,00ден
Бесплатна испорака
Gornja strana tenisice koristi svjetlo, te ima podrškuod  pjena između 2 sloja prozračnih mreža. Trajni slojevi kože služe  za stabilnost. Moulded 4D Foam® ležište stopala odgovara točnom obliku vaših stopala , eliminirajući klizanje..
Under Armour
5.100,00ден
Бесплатна испорака
Gornja strana tenisice koristi svjetlo, te ima podrškuod  pjena između 2 sloja prozračnih mreža. Trajni slojevi kože služe  za stabilnost. Moulded 4D Foam® ležište stopala odgovara točnom obliku vaših stopala , eliminirajući klizanje..
Under Armour
6.600,00ден
Бесплатна испорака
Gornja strana tenisice koristi svjetlo, te ima podrškuod  pjena između 2 sloja prozračnih mreža. Trajni slojevi kože služe  za stabilnost. Die-cut, full-length 4D Foam® čarapa koja služi za za dodatnu udobnost i custom fit Full-len..
Under Armour
7.900,00ден
Бесплатна испорака
Charged Cushioning: Energy Given. Power Returned. Иновативна UA SpeedForm® изработка која овозможува прецизен докинг на стопалото Беспрекорно дизајнирана пета за цврста и стабилна анатомска позиција ArmourVent™ лесниот горен дел кој овозмож..
Under Armour
8.250,00ден
Бесплатна испорака
Облечете UA SpeedForm Gemini и веднаш ќе добиете желба за трчање. Прецизен едноделен горен дел кој е неверојатно удобен се склопува со долен дел кој ги нуди сите предности потребни за еден тркач. Повраток на енергија, заштита од удар и адаптивна..
Nike
6.600,00ден 3.960,00ден
Бесплатна испорака
Nike Air Max TR 1.5 Full Ride Training Shoe, Binary Blue/WhiteNike Air Max Full Ride TR 1.5 машка патика со динамична потпора и одлична амортизација за интензивни тренинзи.Мрежесте површина која овозможувадишење во текот на тренинготStealth Flywire т..
Nike
8.190,00ден
Бесплатна испорака
Nike Free TR 7 Metallic Women's Training Shoe, Black/Pure Platinum Лесна и динамична мрежа со Flywire кабли го прават овој модел на патики  совршен партнер во вашиот тренинг. Потпората со ѕвездеста форма се прилагодува на вашиот чек..
Nike
5.480,00ден
Бесплатна испорака
Nike Lunar Prime Iron II Training Shoe, Black/Silver МАКСИМАЛНА АМОРТИЗАЦИЈА И МОБИЛИЗАЦИЈА Патика дизајнирана за интензивен и експлозивен тренинг со Flywire технологија за максимално амортизирање и експлозивно испалување. Подлогата н..
Under Armour
6.800,00ден
Бесплатна испорака
..
Under Armour
8.250,00ден
Бесплатна испорака
Облечете UA SpeedForm Gemini и веднаш ќе добиете желба за трчање. Прецизен едноделен горен дел кој е неверојатно удобен се склопува со долен дел кој ги нуди сите предности потребни за еден тркач. Повраток на енергија, заштита од удар и адаптивна..
Under Armour
5.850,00ден
Бесплатна испорака
UA Limitless 3.0 Training Shoes Anthracite/Red Мрежеста горна површина за проток на воздух и свежина  Надворешен држач за пета која дава дополнителна потпора и ниска платформа TPU покривка над прстите за издржливост и отпорност од..
Under Armour
5.450,00ден
Бесплатна испорака
UA Micro G Limitless 2 Training Shoes, Special Edition, Rhino Gray/White Oblikovana kompresija obuhvaća vaše stopalo čvrstim, tankim slojem potpore Prekriveno je sintetičkim materijalom s bočne strane za laku zaštitu i kožom s unutarnje stran..
Under Armour
9.500,00ден
Бесплатна испорака
UA SpeedForm Gemini 2.1 Running Shoes, Black/White Inovativna UA SpeedForm® tehnolgija donosi jedinstveno precizno pristajanje bez premca za potpunu udobnost i manjak distrakcija Glatka, ultrasonično zavarenost bez šavova s Bemis trakom za po..
Under Armour
8.900,00ден
Бесплатна испорака
UA SpeedForm Gemini 3 Running Shoes, Overcast Gray/Steel Naša ultimativna tenisica za duge staze dosegla je svoju treću evoluciju. Ova lagana i neutralna obuća izrađena je na vrhunskoj, ultra mekanoj podstavi za nemjerljivu udobnost. Inovati..
Unknown!
8.900,00ден
Бесплатна испорака
UA SpeedForm Training Shoes AMP, Black/Phoenix Fire UA AMP технологијата ја засилува биомеханиката на вашето стапало за прецизно движење, осет и проприоцитет Иновативната UA SpeedForm технологија не дозволува дистракции за време на тренингот ..
Unknown!
6.800,00ден
Бесплатна испорака
UA Women's Charged Bandit 2 Running Shoes, Pink Chroma/Black Pleteni gornji dio je lagan, prozračan i vrlo rastezljiv Bezšavna unutarnja peta je zatvorena i ima anatomski pristajanje kroz cijelo stopalo Glatko i ultrasonično zavareni šavovi..
Under Armour
6.400,00ден
Бесплатна испорака
UA Women's Micro G Limitless 2 Training Shoes Stealth Gray/Pink Chroma Micro G® технологија која нуди брзо амортизирање и експлозивно тргнување на чекорот Дополнителна облога на петата за поголема издржливост Гумени рабови за поголема издрж..
Under Armour
8.750,00ден 3.500,00ден
Бесплатна испорака
UA Women's Speedform Fortis 2 Running Shoes, Stealth Gray/Glacier GrayИновативна UA SpeedForm® изработка која овозможува прецизен докинг на стопалотоБеспрекорно дизајнирана пета за цврста и стабилна анатомска позицијаArmourVent™ лесниот горен дел кој..
Under Armour
8.860,00ден
Бесплатна испорака
UA Women's SpeedForm Gemini 3 Running Shoes, Black/Cerise Иновативна UA SpeedForm® изработка која овозможува прецизен докинг на стопалото Threadborne™midfoot лесно овозможува насочена моќ Посебно дизајнирата мрежа овозможува поголема удобно..
Under Armour
5.100,00ден
Бесплатна испорака
UA Women's Thrill 2 Running Shoes, Black Prozračni mrežasti gornji dio omogućava kompletnu ventilaciju Traka uloška daje strukturu i potporu bez dodatnog tereta Rezani EVA sportski uložak cijelom dužinom omogućava udobnost i pristajanje D..
Under Armour
5.100,00ден
Бесплатна испорака
UA Women's Thrill 2 Running Shoes, Black Prozračni mrežasti gornji dio omogućava kompletnu ventilaciju Traka uloška daje strukturu i potporu bez dodatnog tereta Rezani EVA sportski uložak cijelom dužinom omogućava udobnost i pristajanje D..
Under Armour
6.280,00ден
Бесплатна испорака
UA Women's Ultimate Speed Running Shoes, White/Gold Product DNA Технологија на дишење на горниот дел од патиката Латерална стабилност и подршка за странични движења Анатомска структура  Lockdown опција на врвките за подобра стабил..
Under Armour
6.150,00ден
Бесплатна испорака
..
Under Armour
8.400,00ден
Бесплатна испорака
Product DNA Innovative UA SpeedForm technology delivers zero distraction while running Seamless heel cup with silicone grip for a locked-in, anatomical fit Smooth, ultrasonic welded seaming with Bemis tape for next-to-skin support & c..
Under Armour
9.500,00ден 3.800,00ден
Бесплатна испорака
UA Women's SpeedForm Gemini 2 Running Shoes, Red BlueИнопвативно изработената UA SpeedForm® технологија одлично се прилепува за стопалотоThreadborne™midfoot доведува лесно распоредување и насочување на силатаCharged Cushioning® компресиска пена со го..
Прикажани 1 до 30 од 31 (2 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018