Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

MERMAID T-SHIRT, BLACK

1.470,00ден
-+

Совршен баланс на одмор и спорт! Маичката со сирена е лежерен и опуштен стил и затоа одлично се комбинира со хеланки или шорцеви и овозможува прекрасни спортски комбинации. Деталите на маичката се инспирирани од морските мотиви на сирените, па затоа ова парче облека зрачи со нота на женственост и едноставност. Чувствувајте се како вистинска сирена! Сирена маичка ќе одговара на сите, од хулахопки и тренерки, до летни шорцеви! Материјалот што дише со додаток на модал го прави особено удобен за носење, а покрај тоа што е еколошки и биоразградлив, промовира природно ладење на телото. Има мрежесто влошка на задната страна за дополнително дишење, и шлиц во долниот дел за да може да се носи слободно или врзано по желба. Карактеристики: Комфорна ткаенина: Пријатно и удобно чувство на кожата УВ заштита: УВ заштита, фактор 50+ Материјал: 47% памук, 47% модален, 6% еластин / 92% полиамид, 8% еластин Зои Нашиот модел носи големина S, костим за капење 36, а неговите мерки се: Висина: 171 см Обем на градите: 85,5 см Обем на половината: 68,5 см Обем на колкови: 96 см

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018