Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

MERMAID SHORTS, BLUE

2.210,00ден
Бесплатна испорака
-+

Идеална должина на шорцеви за вашиот летен тренинг! Шорцевите со сирена се совршена рамнотежа на компресија и еластичност. Изработени се од материјал кој се протега во сите правци и гарантира удобност и совршено држење на телото. Материјалот им дава поддршка на мускулите за време на вежбањето, а начинот на кој се прави резот ја обликува фигурата и ги истакнува сите атрибути. Покажете ги и од теретана! Овие шорцеви во комбинација со атрактивна мрежа со пруги имаат и џебови на страните каде што можете да ги чувате сите ситници што не сакате да ги изгубите. Покрај функционалноста, овие шорцеви ќе бидат вистинска комбинација за ова лето! Комбинирајте ги со разни топови, маици или кошули и покажете дека сте кралица на стилот! Доаѓаат во црна и атрактивна сина боја, која е и топ боја оваа сезона. Карактеристики: Низок интензитет Ниско обликување: Ги обликува и нагласува облините на вашето тело Мускулна поддршка: Мускулна поддршка за време на интензивно вежбање Испуштање на влага: Апсорбира и ја црпи влагата од телото УВ заштита: УВ заштита, фактор 50+ Материјал: 74% полиамид, 26% еластан / 92% полиамид, 8% еластин Зои Нашиот модел носи големина S, костим за капење 36, а неговите мерки се: Висина: 171 см Обем на градите: 85,5 см Обем на половината: 68,5 см Обем на колкови: 96 см

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018