Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

MERMAID LEGGINGS, BLACK

4.500,00ден
Бесплатна испорака
-+

Совршен баланс на компресија и растегливост! Сирените хеланки се направени од комбинација на врвни француски и италијански материјали. Повеќето хеланки се направени од материјал кој се протега во сите правци, што гарантира удобност и совршено држење при носење. Материјалот им дава поддршка на мускулите за време на вежбањето, а начинот на кој се прави резот ја обликува фигурата и ги истакнува сите атрибути. Чувствувајте се како вистинска сирена! Долниот дел на хеланките Mermaid е изработен од исклучително еластичен материјал, кој обезбедува леснотија на облекување, а мрежата од страните, освен што изгледа привлечно и дава ефект на ладење, како функционален детал се користеше и за изработка на странични џебови! Карактеристики: Среден интензитет Обликување: Ги обликува и нагласува облините на вашето тело Испуштање на влага: Апсорбира и ја црпи влагата од телото Мускулна поддршка: Мускулна поддршка за време на интензивно вежбање УВ заштита: УВ заштита, фактор 50+ Материјал: 74% полиамид, 26% еластан / 80% полиамид, 20% еластан / 92% полиамид, 8% еластан Зои Нашиот модел носи големина S, костим за капење 36, а неговите мерки се: Висина: 171 см Обем на градите: 85,5 см Обем на половината: 68,5 см Обем на колкови: 96 см

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018