Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

MERMAID BRA, BLUE

1.800,00ден
Бесплатна испорака
-+

Удобност, стил и мода во еден спортски градник! Спортскиот градник Mermaid е направен од комбинација на врвни француски и италијански материјали кои гарантираат одлична поддршка за време на вежбањето. Пругастата мрежа се издвојува меѓу другите спортски градници и дава доза на женственост и стил. Ова е спортски градник што сакате да го носите не само на тренинзите, туку и како дел од летната облека за пешачење, возење ролери или велосипед. Чувствувајте се како вистинска сирена! Идеална комбинација на удобност, безбедност и стил што нема да останете незабележани! Долниот слој е изработен од француски материјал кој е совршена комбинација на компресија и еластичност. Горниот слој на пругаста мрежа го прави овој спортски горен дел вистинско ИТ парче, кое освен на тренинг, можете да го носите и на шорцеви или здолниште. Овој спортски топ е сè само не досаден, па затоа има интересна комбинација на естетика и функционалност на задната страна. Влошките се ставаат по желба, а доаѓа во црна и сина боја! Карактеристики: Среден интензитет Растегнување Мускулна поддршка: Мускулна поддршка за време на интензивно вежбање Испуштање на влага: Апсорбира и ја црпи влагата од телото УВ заштита: УВ заштита, фактор 50+ Материјал: 74% полиамид, 26% еластан / 92% полиамид, 8% еластан / поставата: 90% полиамид, 10% еластин Зои Нашиот модел носи големина S, костим за капење 36, а неговите мерки се: Висина: 171 см Обем на градите: 85,5 см Обем на половината: 68,5 см Обем на колкови: 96 см

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018