Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

-70%

MATERNITY LUXE LEGGINGS, BLACK

2.380,00ден 714,00ден
-+

Уживајте во секој момент од бременоста! Maternity Luxe хеланките се дизајнирани да ја истакнат женственоста, прекрасните облини на телото на мајката и стомакот додека расте. Нивниот едноставен крој, елегантни линии и ефектот на кожните хеланки победуваат на почетокот! Хеланките се дизајнирани со посебен акцент на едноставноста, но и нијанси кои внесуваат свежина во секојдневната облека. Maternity Luxe се хеланки во кои сите трудници ќе изгледаат шик и модерно, и што е најважно, ќе се чувствуваат удобно и безгрижно. Најудобното парче трудничка облека! Поради квалитетниот материјал за растегнување и нивните врвни карактеристики, Maternity Luxe хулахопките се идеални за модно парче за трудници. Атрактивниот ефект на кожните хеланки им дава допир на гламур, додека мекиот памучен дел нежно ќе го прегрне стомакот и ќе обезбеди дише. Чувствувајте се удобно и елегантно во исчекување на најубавиот ден! Карактеристики: Comfort Fabric: Пријатно и удобно чувство на кожата УВ заштита: УВ заштита, фактор 50+ Материјал: 79% полиамид, 21% еластан / 95% памук, 5% еластин Начин на одржување: Машинско перење, максимални температури до 30 степени Направено со љубов во ЕУ Зои

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018