Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Маици со кратки ракави

Сортирај по:
Polleo Sport
550,00ден
Маица со кратки ракави за тренинг и за во слободно време.  Карактеристики: Модел 100 % памук Еднослоен жерзеј 155г/м2 Дупли околувратник со еластин Тубуларна ткаенина на големините за возрасни Покриени шавови на околувратник..
Polleo Sport
550,00ден
Женска маица со кратки ракави за тренинг и за слободно време.  Карактеристики: Модел 100 % памук Еднослоен жерзеј 155г/м2 Дупли околувратник со еластин Тубуларна ткаенина на големините за возрасни Покриени шавови на околувра..
Polleo Sport
550,00ден
Маица со кратки ракави за тренинг и за во слободно време.  Карактеристики: Модел 100 % памук Еднослоен жерзеј 155г/м2 Дупли околувратник со еластин Тубуларна ткаенина на големините за возрасни Покриени шавови на околувратник..
Polleo Sport
550,00ден
Женска маица со кратки ракави за тренинг и за во слободно време.  Карактеристики: Модел: Roly Jamaica 100 % памук Еднослоен жерзеј 155г/м2 Дупли околувратник со еластин Тубуларна ткаенина на големините за возрасни Покриени ш..
DC Comics
1.400,00ден
Aquaman, Muscle Fit Tee Разбудете го Aquaman во вас! Дали сакате да ги освоите морињата и да ги совладате брановите како Aquaman? Изградете го вашето тело во цврст оклоп и сакајте го вашиот омилен суперхерој и успешно покори го апсолутно секо..
DC Comics
1.400,00ден
Bane Mode ON, Muscle Fit TeeДобијте ја моќта на непријателот на Бетмен!Длабок глас, големи мускули и желбата за одмазда се карактеристиките на непријателот на Бетмен. Лутете се во теретана, направете серија повеќе, подигнете поголема тежина и трчајте..
DC Comics
1.400,00ден
Hero Core T-Shirt, BatmanВежбајте како витезот на темнината! Тој не станува херој преку ноќ, тој станува херој со посветена работа, напор и пот. Исто како Бетмен, инвестирајте го последниот атом на моќ за да ја направите серијата појака, да кренете п..
Zoe
1.230,00ден 492,00ден
For moderate intensity activities- за среден интензитет на вежбиОсвои го светот со својот стил!Самоувереноста е најважниот детал за секоја комбинација. Секоиј предизвик кој ќе го зададеш, ќе го оставриш полесно доколку веруваш во себе. Нашиот кар..
Zoe
1.230,00ден 492,00ден
For moderate intensity activities- за среден интензитет на вежбиОсвои го светот со својот стил!Самоувереноста е најважниот детал за секоја комбинација. Секоиј предизвик кој ќе го зададеш, ќе го оставриш полесно доколку веруваш во себе. Нашиот каракте..
ZOE EVOLVE
1.130,00ден 565,00ден
Presale Zoe Evolve трае од 05.11.2020 до 22.11.2020, односно до истек на залихата. Количините се ограничени.* Попустот се добива исклучиво со извршена уплата во наведениот период. * Presale попустот е самостоен и не може да се комбинира со Lo..
ZOE EVOLVE
1.130,00ден 565,00ден
Presale Zoe Evolve трае од 05.11.2020 до 22.11.2020, односно до истек на залихата. Количините се ограничени.* Попустот се добива исклучиво со извршена уплата во наведениот период. * Presale попустот е самостоен и не може да се комбинира со Lo..
Zoe
1.560,00ден 624,00ден
Бесплатна испорака
Femme D'influence Dress TeeFor moderate intensity activities- за среден интензитет на вежбиЗа сите девојки со стил!Убавината на жените е во нивниот карактер, затоа разбуди ја самодовербата и докажи дека си незаменлива. Не дозволувај други да влиј..
Zoe
1.560,00ден 624,00ден
Бесплатна испорака
Femme D'influence Dress TeeFor moderate intensity activities- за среден интензитет на вежбиЗа сите девојки со стил!Убавината на жените е во нивниот карактер, затоа разбуди ја самодовербата и докажи дека си незаменлива. Не дозволувај други да влијаат ..
DC Comics
1.400,00ден
Flash, Faster than a treadmill, Muscle Fit Tee Бидете брзи како Flash! Дозволете да ве допре силата на громот и откријте ја моќта на супер брзината! Од серијата нови DC маици доаѓа The Flash T-shirt која ќе ве мотивира да работите уште посилн..
Reebok
1.590,00ден 1.113,00ден
Бесплатна испорака
..
DC Comics
1.250,00ден
Hero Core T-Shirt, Bane Добијте ја моќта на непријателот на Бетмен! Лутете се во теретана, направете серија повеќе, подигнете поголема тежина и трчајте дополнителна милја. Вклучете го режимот Bane и добијте го резултатот што го сакате! Најде..
DC Comics
1.250,00ден
Hero Core T-Shirt, Batman Вежбајте како витезот на темнината! Тој не станува херој преку ноќ, тој станува херој со посветена работа, напор и пот. Исто како Бетмен, инвестирајте го последниот атом на моќ за да ја направите серијата појака, да..
DC Comics
1.250,00ден
Hero Core маица, Batman Logo Splat Мотивација со најголемиот суперхерој! Тој е мрачен и мистериозен, најинтригантен и најкул суперхерој на сите времиња - тој е Витез на темнината! Ако Бетмен е вашиот омилен херој, ова ќе биде вашата омилена маица..
DC Comics
1.250,00ден
Најголемото лице меѓу суперхероите!Тој е мрачен и мистериозен, најинтригантен и најкул суперхерој на сите времиња  - тој е Витез на темнината! Ако Бетмен е вашиот омилен херој, ова ќе биде вашата омилена маица со мотивацијата на вашиот омилен хе..
DC Comics
1.250,00ден
Hero Core T-shirt, Batman TightsHero Core T-shirt, Batman TightsReal men wear tights!Најкул суперхерој на сите времиња - тој е Витез на темнината! Ако Бетмен е вашиот омилен херој, ова ќе биде вашата омилена маица со мотивација на вашиот омилен херој..
DC Comics
1.250,00ден
Hero Core T-Shirt, Flash Побрз си од траката за трчање! Ако кардиото е вашиот омилен тренинг и секогаш сте на неколку чекори пред сите - го имате вистинскиот блиц! Победи Hero Core T-Shirt, Flash во светло-црвена маица. Најдете ја вашата..
DC Comics
1.250,00ден
Hero Core T-Shirt, Harley QuinnЗа сите принцези во спортските сали!Ако не се наоѓате помеѓу хероите, но се чувствувате бунтовни и различни, тогаш во вас има една Харли Квин. Ако сте лудо за заљубени во салата и активниот животен стил, маицата со ..
DC Comics
1.250,00ден
Hero Core T-Shirt, SupermanСекој челичен човек има потреба од свој оклоп!Супермен е термин за силна личност што може да стори сé . Ако теретаната е вашиот Криптонит, имаме маица за вас! Тренирај како Супермен - направете повеќе, подигнете поголема те..
DC Comics
1.250,00ден
  Бидете побрзи, подобри, посилни! Супермен е поим за силен човек кој може да направи што било. Тој е човек од челик, заштитник на правдата и слободата. Ако Супермен е вашиот омилен херој, ова ќе биде вашата омилена маица. Тренирај како ..
DC Comics
1.250,00ден
 Вежбајте како вашиот омилен супер херој!Супермен е поим за силен човек, човек кој може да направи било што. Тој е како челик, заштитник на правдата и слободата. Ако Супермен е вашиот омилен херој, ова ќе биде вашата омилена маица. Вежбајте к..
DC Comics
1.250,00ден
Hero Core T-Shirt, Superman, Gym is My PowerСекој челичен човек има потреба од свој оклоп!Супермен е термин за силна личност што може да стори сé . Ако теретаната е вашиот Криптонит, имаме маица за вас! Тренирај како Супермен - направете повеќе, поди..
DC Comics
1.250,00ден
Hero Core T-shirt, Superman, Stronger Then Your Excuses Бидете посилни од вашите изговори! Започнете да тренирате и зајакнете го вашето тело како челик. Ако Супермен е вашиот омилен херој, ова ќе ви биде омилена маица.Вежбајте како челичен човек -..
DC Comics
1.250,00ден
Hero Core T-shirt, Superman, Stronger Then Your ExcusesБидете посилни од вашите изговори! Започнете да тренирате и зајакнете го вашето тело како челик. Ако Супермен е вашиот омилен херој, ова ќе ви биде омилена маица.Вежбајте како челичен човек - нап..
DC Comics
1.400,00ден
Вежбајте како вашиот омилен супер херој!Супермен е поим за силен човек, човек кој може да направи било што. Тој е како челик, заштитник на правдата и слободата. Ако Супермен е вашиот омилен херој, ова ќе биде вашата омилена маица. Вежбајте како вашио..
DC Comics
1.250,00ден
Hero Core T-Shirt, Wonder Woman, Be your own heroЗа посебни и храбри жени!  Wonder Woman не е само една, Wonder Woman е секоја жена која работи сама на себе секој ден за да стане најдобрата верзија на себе. Да се биде таква жена е состојба на&nb..
Прикажани 1 до 30 од 49 (2 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018