Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

-50%

Jungle Spirit T-shirt, Mint

1.200,00ден 600,00ден
-+


Jungle Spirit T-shirt, Mint

Ова лето се носи див стил!

 

Модната џунгла пристигна во градот! Jungle маичката е инспирирана од девојки кои сакаат да ја истакнат својата дива страна!

 

Удобната маица е изработена од сертифициран органски памук со едноставен натпис со изјава, кој исто така е и името на колекцијата од која доаѓа. Оваа женска верзија на boyfriend’s T-shirt ќе одговара во секоја стил, а можете да ја изберете во варијанти на минт и црна боја.

 

Undeniable Comfort: Материјалот обезбедува второ чувство на кожата и оптимален проток на воздух

Состав: 95% органски памук, 5% еластин

Метод на одржување: Машинско перење, максимална температура до 30 степени

Направено со љубов во ЕУ

 Zoe Fashion


Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018