Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Компресиска облека

Сортирај по:
ZOE OASIS
4.500,00ден
Совршен баланс на компресија и растегливост! Сирените хеланки се направени од комбинација на врвни француски и италијански материјали. Повеќето хеланки се направени од материјал кој се протега во сите правци, што гарантира удобност и совршено држење..
ZOE OASIS
3.690,00ден
Разбудете ја вашата дива страна! Оваа пролет, покажете кои сте и издвојте се со храбар, но нежен дезен со принт од зебра на страните што ги прави овие хеланки врвно парче. Основниот материјал е висококвалитетен француски материјал кој се растегнува ..
Rehband
3.570,00ден
Постепена компресија од прсти до колена со гарантирано чувство на удобност го забрзува закрепнувањето и обезбедува целосно задржување на мускулите на место, зголемена поддршка за глуждот и лакот на стапалото. Тие се дизајнирани за совршено вклопу..
Прикажани 1 до 12 од 12 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018