Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Heart Leggings, Soft Grey

2.390,00ден
Бесплатна испорака
-+

Heart Leggings, Soft Grey

За активности од среден интензитет !!!

Дел од PRE SALE колекцијата на Zoe. Продуктот е на Pre Sale акциска цена и ќе биде доставен од 2 до 4 недели од нарачувањето !!!!

Неодоливи и меки Heart хеланки на Zoe изработени од материјал кој ги обликува и нагласува природните облини и визуелно ги продолжува нозете. Сето тоа естетски спакувано и украсено со препознатливото Zoe срце.

Состав: 87% полиамид, 13% еластин

- Zoe Ultimate Comfort Fabric

- Undeniable comfort

- Super soft

- Perfect fit

- Flattering high waist

- Squat proof

- Fusion Stitch

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018