Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Fashion Track Pants, Black

2.040,00ден
Бесплатна испорака
-+

Fashion Track Pants, Black

Medium Intensity activities-за среден интензитет на вежби


Дизајнирана за спортски активности, но истовремено можете да ги носите и за секојдневни активности.-на кратко Fashion Sweatpants. Доколку удобноста и функционалноста се Вашите приоритети кога одбирате тренерки, тогаш за сигурност Fashion Sweatpants е правиот избор за Вас.

Дизајнирани за секојдневниот динамичен живот

Биди спремна за сите предизвици- од предавања на факултет и шопинг, до одење на тренинг Fashion Sweatpant е дизајнирана да се вклопи во Вашиот секојдневен динамичен живот.

·         Материјал: 63% памук, 33% полиестер, 4% еластин

·         Zoe Performance Modal Fabric- Материјалот содржи висок процент на природни влакна

·         Perfect Fit- Прецизно анатомски обликувани за да ја нагласат силуетата на телото

·         Flattering High Waist- Висок струк

·         Excellent Coverage: Непроѕирен материјал

·         Боја: црна 


Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018