Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

ENIGMA ASYMMETRICAL TOP, BLACK

1.880,00ден
Бесплатна испорака
-+

Бидете мистични и заводливи! Зборот енигма претставува нешто мистично, енигматично... Затоа овој топ го краси името Енигма Асиметрична бидејќи со љубопитни погледи открива само еден дел од телото! Заводливиот асиметричен крој со само еден ракав одлично ќе се вклопи во спортски и вечерни комбинации. Со здолниште или панталони со висок струк ќе биде вашата омилена комбинација за излегување оваа пролет! Едно е сигурно - со овој атрактивен дизајн не можете да останете незабележани! Спортска елеганција на ново ниво Enigma Top е направен од рециклиран материјал и има елегантна ребреста текстура. Мекиот и дише материјал се растегнува во две насоки, што ви гарантира неограничено движење, без разлика дали ќе го изберете за тренинг или за вечерно излегување. Асиметричниот крој ќе ја подигне вашата комбинација на ново ниво! Карактеристики: Комфорна ткаенина: Пријатно и удобно чувство на кожата УВ заштита: УВ заштита, фактор 50+ Истегнување: исклучителна растегливост и зафат Материјал: 90% полиамид, 10% еластан / 74% полиамид, 26% еластин Зои Нашиот модел носи големина S, костим за капење 36, а неговите мерки се: Висина: 171 см Обем на градите: 85,5 см Обем на половината: 68,5 см Обем на колкови: 96 см

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018