Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

-70%

ELECTRA LEGGINGS, MAROON

3.180,00ден 954,00ден
-+

Модна искра која привлекува внимание! Едноставност, елеганција и сензуалност во само еден пар хеланки. Покажете им на сите колку знаете за модните трендови и исто како и струјата привлекувате внимание каде и да се појавите! Електра хеланки се создадени за сите љубители на уникатен и впечатлив изглед. Хеланки ќе ви ја исцртаат фигурата со врвен квалитет на материјалот и прекрасен дизајн! Хеланките Electra ќе бидат совршен избор за тренинзи, а можете да ги комбинирате и во секојдневни дневни варијанти бидејќи претставуваат совршен баланс помеѓу удобноста и моќниот изглед. Хеланки проткаени со детали! Изработени од француски материјал, Electra хулахопките ја обликуваат фигурата и им даваат поддршка на мускулите при вежбање. Благодарение на нивните високи стилски својства, овие спортски хеланки совршено ќе ги обликуваат вашите колкови, задник и стомак. Зое гумата го нагласува струкот и гарантира дека хеланките не се лизгаат. Со вметнување во средината на хеланките ќе го избегнете несаканиот ефект Camel Toe. Благодарение на технологијата за заштита од чучњеви, хеланките не се проѕирни дури и при најсложените движења. Карактеристики: Обликување: Ги обликува и нагласува облините на вашето тело Испуштање на влага: Апсорбира и ја црпи влагата од телото Мускулна поддршка: Мускулна поддршка за време на интензивно вежбање УВ заштита: УВ заштита, фактор 50+ Материјал: 74% полиамид, 26% еластин Начин на одржување: Машинско перење, максимални температури до 30 степени Направено со љубов во ЕУ Зои Нашиот модел носи големина S, а неговите димензии се: Висина: 167 см Обем на градите: 82 см Обем на половината: 65 см Обем на колкови: 96 см

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018