Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Eclipse Shorts, Black

1.460,00ден
-+

Presale Zoe Evolve трае од 05.11.2020 до 22.11.2020, односно до истек на залихата. Количините се ограничени.

* Попустот се добива исклучиво со извршена уплата во наведениот период. 

* Presale попустот е самостоен и не може да се комбинира со Loyalty попустите

* Нарачки и плаќање може да се изврши и во продавниците на ПолеоСпорт

Совршен допир на мода и удобност со порака!

Охрабрете се и скокнете во најудобните шорцеви!

Бидете во тренд без да се откажете од функционалноста. Единствени, но впечатливиот дизајн ќе ви обезбеди да се издвоите од толпата, без разлика дали вежбате јога или за излегување. Во овие кратки шорцеви ќе изгледате и ќе се чувствувате сјајно. Високиот струк ќе ги потенцира вашите облини, а цврстиот материјал ќе ви овозможи непрекинато да уживате во активностите.

Создадени за вашите страсти!

Прв пат ви претставуваме Зое шорцеви во кои можете да изведувате вежби со најголем интензитет. Материјалот совршено одговара на вашето тело, а рабовите поставени од страната према напред совршено ги истакнуваат колковите и визуелно го стеснуваат вашиот струк. Затоа чекорете гордо додека го покажувате вашиот затегнат задник и нозе.

 

Карактеристики и технологии:

Shaping moderate level: Ги обликува и нагласува облините на твоето тело

UV protection 50 +: Заштита од УВ зраци, 50+ фактор

Muscle support: Поддршка на мускулите при интензивно вежбање

Состав: 66% полиамид, 34% еластан

Начин на одржување: Машинско перење, максимална температура до 30 степени

Направени со љубов во ЕУ


Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018