Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Dea Leggings, Black

3.240,00ден 972,00ден
-+

Dea Leggings, Black

Заводлива во сите прилики

Да се ​​чувствувате добро е исто толку важно како и да изгледате добро. Токму хеланките Dea ќе ви овозможат врвни карактеристики со нивниот дизајн, но предизвикувачки и уникатен изглед. Покрај тоа што ќе го засакаш нивниот едноставен и класичен дизајн, комбинацијата на сјајни и мат материјали ќе ги направи едноставно неодоливи. Тие доаѓаат во вечна црна боја, па брзо ќе станат вашето ново омилено парче во гардеробата. Деа хеланките се совршен избор за тренинг, но исто така и за секојдневни варијанти кога ќе прескокнете одење во теретана.

 

Најнапредна технологија за супериорен изглед

Комбинацијата од врвен италијански и француски материјал и прецизно поставената лента на задниот дел визуелно ќе го стеснат вашиот струк и ќе ги нагласат задникот. Совршено ќе одговараат на вашето тело и вашата кожа ќе продолжи да дише слободно. Благодарение на нивните врвни карактеристики, тие се исто така совршени за активности со среден интензитет за време на кои ќе се чувствувате и изгледате фантастично. Материјалот од овие хеланки се протега на сите страни, поради што тие ќе бидат совршена потпора додека вежбате, а исто така се и squat proof така што нема да се грижите дали се проѕираат! Шевовите ќе ги истакнат вашите нозе и мускули, додека фигурата на песочен часовник совршено ќе се истакне поради специјалната техника на шиење.

 

Карактеристики:

 

  • Поддршка на мускулите: Поддршка на мускулите за време на интензивно вежбање
  • Обликување (средно): Ги обликува и нагласува облините на вашето тело
  • УВ-заштита: УВ-заштита, фактор 50+
  • Материјал: 74% полиамид, 26% еластан / 79% полиамид, 21% еластан
  • Метод на одржување: Машинско перење, максимални температури до 30 степени
  • Направено со љубов во ЕУ

 

Нашиот модел носи големина S, а неговите димензии се:

 

Висина: 173 см

Обем на градниот кош: 84 см

Обем на струкот: 64 см

Обем на колк: 91 см.Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018