Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

BREEZE HOODIE, BEIGE

2.450,00ден
Бесплатна испорака
-+

Неограничена леснотија на движење! Невоздржаност, леснотија на движење, воздухопловност - сето тоа го крие дуксерот Breeze! Оваа спортска хауба без ракави со опуштен крој ќе ви овозможи совршена удобност и воздухопловност дури и за време на најпребирливите летни тренинзи. За тренинг, но и порелаксирани дневни комбинации или викенд во природа - дуксерот Breeze одлично ќе се вклопи во секој аутфит и ќе го подигне вашиот спортски стил на ново ниво! Совршена мекост и удобност Breeze Hoodie е парче кое ќе направи да се чувствувате привлечно, посебно и моќно! Материјалот е изработен од врвен памук кој ќе биде нежен за вашата кожа и ќе и овозможи да дише непречено. Доаѓа во две бои: безвременска црна и песочна беж нијанса. Карактеристики: Комфорна ткаенина: Пријатно и удобно чувство на кожата УВ заштита: УВ заштита, фактор 50+ Материјал: 94% памук, 6% еластин Зои Нашиот модел носи големина S, костим за капење 36, а неговите мерки се: Висина: 171 см Обем на градите: 85,5 см Обем на половината: 68,5 см Обем на колкови: 96 см

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018