Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

BOHO LEGGINGS, BLUE

2.440,00ден
-+

Бохо е повторно in! Boho се враќа во полн ек, а овој модел е апсолутен хит! Бохо (боем, боем, бохо шик) стил стана еден од омилените трендови на сите хонорарци со немирен дух. Осмелете се да блеснете оваа сезона во прекрасни хеланки во црна или нашата хит сина сезона. Истакнете се и покажете ја вашата личност. Комбинирајте ги со спортски градници, маички, ѓаволи или кое било друго парче, одат со се! Комбинација на модерен стил и удобност! Бохо хеланки ви носат совршена комбинација на удобност, дизајн и стил кој гарантира совршено вклопување во сите ситуации. Хеланките се комбинација од два исклучителни италијански материјали со висока еластичност. Совршено се вклопуваат и се прилагодуваат на секоја форма на телото и даваат чувство на поинаква кожа. Како и сите наши хеланки, и овие не се проѕирни, а влошката во пределот на седиштето ќе ви даде дополнителна сигурност. Карактеристики: Среден интензитет Обликување: (високо, средно, ниско) Ги обликува и нагласува облините на вашето тело Истегнување: исклучителна растегливост и зафат УВ заштита: УВ заштита, фактор 50+ Материјал: 80% поламид, 20% еластин Зои Нашиот модел носи големина S, костим за капење 36, а неговите мерки се: Висина: 171 см Обем на градите: 85,5 см Обем на половината: 68,5 см Обем на колкови: 96 см

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018