Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

-70%

AMBER LEGGINGS, BLACK

4.400,00ден 1.320,00ден
-+

Ослободете ја вашата сензуалност! Килибарните хеланки ја истакнуваат вашата женствена страна со нивниот дизајн. Тие се инспирирани од килибарот, каменот на храброста и се создадени за сите силни и храбри девојки. Доколку барате хеланки кои совршено ќе ја истакнат вашата фигура и во кои ќе засените се околу вас, килибарните хеланки се создадени за вас! Удобноста, удобноста и функционалноста на новите технологии ги прават совршен избор. Комбинација на удобност и совршена фигура! Килибарните хеланки се изработени од висококвалитетен француски материјал кој е исклучително еластичен. Освен што се совршена потпора додека вежбате, хеланките се отпорни на чучњеви, така што не мора да се грижите дали се проѕирни. Прецизно поставените шевови и мрежи ги нагласуваат и убаво ги обликуваат нозете, а мекоста на материјалот остава пријатен втор ефект на кожата на кожата. Материјалот ја впива влагата и остава чувство на сувост и удобност, а мрежата од страните има функција на вентилација. Внатрешниот заден џеб ќе служи за складирање на потребните работи за тренинг или прошетка низ град! Карактеристики: Истегнување: исклучителна растегливост и зафат Испуштање на влага: Апсорбира и ја црпи влагата од телото Мускулна поддршка: Мускулна поддршка за време на интензивно вежбање УВ заштита: УВ заштита, фактор 50+ Материјал: 66% полиамид, 34% еластан / 80% полиамид, 20% еластин Начин на одржување: Машинско перење, максимални температури до 30 степени Направено со љубов во ЕУ Зои Нашиот модел носи големина S, а неговите димензии се: Висина: 167 см Обем на градите: 82 см Обем на половината: 65 см Обем на колкови: 96 см

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018