Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Категории

Naturya

Сортирај по:
Naturya
1.990,00ден
Naturya Акаи во прав е добиен од органски одгледувани акаи бобинки, мали плодови од aкаи палма. Aкаи бобинките растат на грмушка и на изглед се слични на грозјето. Секоја бобинка содржи големо семе, кое сочинува 87% од овошјето. Акаи палмите по потек..
Naturya
690,00ден
Јачменова трева во прав, 200 гр Органски одгледувана на отворени незагадени пасишта, јачменовата трева се сади на плодна земја и поминува многу часа на сонце, па затоа младите никулци се веќе полни со хранливи материи кога ќе дојде времето да се в..
Naturya
899,00ден
Чиа е тревна билка, со потекло од јужниот дел на Мексико. Таа се одгледува во Јужна Америка, кадe се одгледуваат здрави растенија илјадници години, а некогаш била дел од исхраната на Ацтеките и Маите. Чиа семето e голем извор на енергија, со високи д..
Naturya
1.290,00ден
Одгледана во отворени рибници полни со чиста подземна вода, хлорелата е одличен извор на протеини и витамини. Сонцето и топлата клима се поволни за нејзиниот раст и одгледување. Кога е сува, хлорелата се меле за да се пробијат клеточните ѕидови, како..
Naturya
630,00ден
Какао дробени зрна 300гр Какао е билка која расте на стебла си висина од 5 до 8 метри во облик на зрна. Одгледувано е од страна на древните Маи и Ацтеки што значи дека какаото се наоѓа во човечката исхрана повеќе од 2000 години. За да се добие бог..
Naturya
890,00ден
Лукума е овошје чија должина е измеѓу 4-8цм.Лукумата е дел од родот на стебла кој одамна се користи како традиционален лек и се смета дека има антиоксадитивни својства. Плодот е со потекло од Андите. Сите обиди Лукумата да се одгледува надвор од свои..
Naturya
1.999,00ден
Maка (Lepidium meyenii) е мало коренито растение со потекло од Андите, територија на денешните Боливија и Перу која успева на тешко достапни терени. Ова коренито растение се копа на пролет, се суши на сонце и се меле во прав. Приказната поврзана со р..
Naturya
690,00ден
Нашата пченична трева расте на отворени полиња и е органски одгледувана. Таквата комбинација на природна сончева светлина и богата почва ветува асимилација на хранливите материи во развој на никулецот. Никулецот се бере кога нивото на хранливи матери..
Naturya
170,00ден
Berry Superbar, Organic, 40 gNaturya SuperBars се совршени за уживање во било кој дел од денот и било каде. Дали е одсабајле како прв квалитетен оброк, пред тренинг или после чоколадцето содржи се што ви е потребно.Зашто се Naturya SuperBars добри?Ну..
Naturya
170,00ден
Cacao Superbar, Organic, 40 gNaturya SuperBars се совршени за уживање во било кој дел од денот и било каде. Дали е одсабајле како прв квалитетен оброк, пред тренинг или после чоколадцето содржи се што ви е потребно.Зашто се Naturya SuperBars добри?Ну..
Naturya
1.890,00ден
Choc е вистинскиот избор! Natury Organic Choc blend е совршена комбинација на делување и вкус. Оваа хранлива и единствена мешавина е добиена од најдоброто какао помешано со мака, лукума и ванила во прав и со додаток на необработни кристали од сок ..
Naturya
170,00ден
Seed Superbar, Organic, 40 gNaturya SuperBars се совршени за уживање во било кој дел од денот и било каде. Дали е одсабајле како прв квалитетен оброк, пред тренинг или после чоколадцето содржи се што ви е потребно.Зашто се Naturya SuperBars добри?Нут..
Naturya
990,00ден
Древната сино-зелена алга, спирулина се одгледува во отворени рибници каде што сончевата светлина и топлина влијаат на нејзина брза репродукција. Овој фин сино-зелен прав е богат со витамини и минерали и е природен извор на протеини. Што е Спирули..
Прикажани 1 до 13 од 13 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018