Цена

775ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

МСМ, 150г

Додаток во исхрана

 Поллео Спорт имаат создадено палета на производи за да ги задоволат вашите зголемени нутритивни потреби за хранливи материи.

Специјално дизајнирана за да нуди најдобра комбинација на внимателно одбрани состојки од контролирано потекло, сите создадени во ЕУ и клинички тестирани. Како долгогодишен лидер на пазарот за спортска исхрана, кој има долгорочна соработка со најпознатите фармацевти и нутриционисти за исхрана во Европа, ПоллеоСпорт ги користи само најдобрите состојки одобрени од експерти, направени се со цел да ги задоволат вашите потреби.

 

Состојки во препорачана дневна доза

100г

метилсулфониметан

100г

Дневна доза: 1 капсула; Дози во пакување: 90

 

Состав: 100%  метилсулфониметан

 Начин на употреба: Измешајте 2 лажици (1000мг) од прашок во вода или во вашиот омилен пијалок и конзумирајте го еднаш дневно

 Важна информација:

Да не се преминува препорачаната дневна доза. Производот не треба да се користи како замена за разновидна и балансирана исхрана. Да се чува надвор од дофат на деца.

Бремени жени и доилки да се консултираат со доктор пред конзумирање на овој производ

 

Да се чува на ладно и суво место без директна изложеност на сончева светлина, на температура под 25 степени.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024