Цена

1.420ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Го зголемува опсегот на вежби што можете да ги изведувате со медицинка или слем топка.

 

Ротационите движења ги развиваат сите мускули, стомачни мускули и ја зголемуваат координацијата, флексибилноста и силата.

 

Најлонското јаже е многу отпорно

Погоден за топки со дијаметар од 30 см (не е вклучено).

 

Максимално оптоварување 15кг

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024