Цена

550ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Женска маица со кратки ракави за тренинг и за во слободно време. 

Карактеристики:

  • Модел: Roly Jamaica
  • 100 % памук
  • Еднослоен жерзеј
  • 155г/м2
  • Дупли околувратник со еластин
  • Тубуларна ткаенина на големините за возрасни
  • Покриени шавови на околувратникот
  • Може да се пери во машина за перење
  • Принт со висок квалитет
  • Натпис: Make Them Jealous

Големини:

S

40cm/58cm

M

43cm/62cm

L

46cm/64cm

XL

49cm/66cm

 

DC Comics tablica veličina

VELIČINA

OPSEG GRUDI (cm) 

 ŠIRINA (cm)

DULJINA (cm)

XS 71-76    
S 77-82 41 62
M 83-88 44 64
L 89-94 47 66
XL 95-100 50 68
2XL 101-106 54 69
3XL 107-112 57 70

 

Kako se pravilno izmjeriti?

Opseg grudi- Izmjeri se ispod ruku oko najšireg dijela grudi. Pripazi da traka za mjerenje nije previše stegnuta. Cijelo vrijeme traku za mjerenje drži horizontalno. 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024