Цена

550ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Маица со кратки ракави за тренинг и за во слободно време. 

Карактеристики:

  • Модел
  • 100 % памук
  • Еднослоен жерзеј
  • 155г/м2
  • Дупли околувратник со еластин
  • Тубуларна ткаенина на големините за возрасни
  • Покриени шавови на околувратникот
  • Може да се пери во машина за перење
  • Принт со висок квалитет
  • Натпис: Go Hard Or Go Home

Големини:

S

48cm/69cm

M

50cm/71cm

L

54cm/73cm

XL

58cm/75cm

Polleo Sport tablica veličina

VELIČINA

OPSEG PRSA (cm) 

 ŠIRINA (cm)

DULJINA (cm)

XS 87-90    
S 91-94 48 69
M 95-98 50 71
L 99-106 54 73
XL 107-114 58 75
2XL 115-122 62 77
3XL 123-130 66 79

 

Kako se pravilno izmjeriti?

Opseg prsa - Mjeri ispod ruku oko najšireg dijela prsa. Pripazi da traka za mjerenje nije previše stegnuta. Cijelo vrijeme traku za mjerenje drži horizontalno. 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024