Цена

1.600ден

-70% Акција
480ден Заштедуваш
1.120ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

The secret lies in the stars!

Бајковит и шармантен, создаден за сите мистични дами. Во соѕвездието со принт е срцето на Зои, а ако сакате едноставност и елеганција со ретроспектива, ова е маичката за вас! Екстра шик допир и дава на кошулата заден дел што го крие длабокиот отвор, а Зое гумата која држи сè на своето место. Оваа уникатна маичка одлично ќе се вклопи на хеланки или фармерки и ќе ви овозможи ѕвезден изглед во сите ситуации! Екстра шик допир! Оваа изјава маичка е создадена за да создаде уникатни есенски комбинации! Отворениот грб и гумата даваат доза на елеганција, додека на предната страна е срцето на Зои. Изработен е од памучен материјал со додавање на биоразградливи влакна Liocel, кои се карактеризираат со висока јачина и удобност. Овој специјален материјал се карактеризира и со висока моќ на апсорпција со природно ладење, а со исклучителна мекост е отпорен на туткање.

Карактеристики:

Comfort Fabric: Пријатно и удобно чувство на кожата

УВ заштита: УВ заштита, фактор 50+

Материјал: 70% памук, 30% лиоцел

Режим на одржување: Машинско перење, максимални температури до 30 степени

Направено со љубов во ЕУ Зои

 

ZOE табела со големини

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ (цм) 

 ОБЕМ НА ПОЛОВИНА (цм)

ОБЕМ НА КОЛКОВИ (цм)

ДОЛЖИНА ВО ЧЕКОР (цм)

XS 80-83 62-65 88-93 76
S 84-88 66-70 94-98 76
M 89-93 71-75 99-103 76.5
L 94-98 76-80 104-108 77
XL 99-103 81-85 109-114 77

 

Како да се измерите правилно?

Обем на гради - Измерете под рацете околу најширокиот дел од градите. Погрижете се мерната лента да не е премногу затегната.

Обем на половина - Измерете на најтесниот дел од половината, внимавајте мерната лента да не е премногу стегната.

Обем на колкови - Измерете околу најширокиот дел од колковите и пазете вашите стапала да не се премногу оддалечени.

Должина во чекор - Измерете ја внатрешноста на нозете од препоните до подот.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024