Цена

3.300ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Удобност и компресија во едно

 

Овој модел на хеланки за компресија е комбинација од премиум француски и италијански материјали кои обезбедуваатсупериорна удобност и поддршка додека се истакнувате во заводлива комбинација на црна или темно црвена боја.Специјалната ткаенина за компресија им овозможува на хеланките удобно да се вклопат во вашето тело како втора кожа, обезбедувајќи максимална слобода на движење.Без никакви ограничувања, можете да се фокусирате на вашите цели и да ги надминете сопствените граници.

 

Комбинација на стил и функционалност!

 

Влезете во светот на врвната удобност, стил и функционалност со хеланките Lotta - вашето ново омилено парче за постигнување спортски успех!Атрактивниот дизајн со мрежа за дишење на страна не само што ќе ја нагласи вашата фигура на најдобар можен начин, туку ќе обезбеди и поддршка за вашите мускули за време на најпребирливите вежби. Без разлика на интензитетот на тренингот, Lotta хеланките ќе станат ваш незаменлив сојузник. 

 

Карактеристики:

 

Обликување
Мускулна поддршка
УВ заштита 50+: Заштита од УВ зрачење, фактор 50+
Материјал: 65% полиамид, 35% еластан / 80% полиамид, 20% еластан / 74% полиамид, 26% еластан / 82% полиамид, 18% еластан

 

Zoe

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024