Цена

1.850ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Liv Bra Blue

Без разлика дали доминирате во салата, трчате кон целта или едноставно уживате во секојдневните активности, овој спортски градник ќе ви биде верен придружник за да можете да се справите со секој предизвик. Нејзиниот нежен V-врат на предниот дел нежно го обликува деколтето, додека тенките ремени и интересниот дизајн на задната страна се одлична комбинација на стил и функционалност што го истакнува вашиот грб.

Спортскиот градник Liv е резултат на комбинација на материјали со врвен квалитет кои ќе ви пружат совршена поддршка и чувство на удобност во секое време. Покрај класичната црна боја, спортскиот градник Liv е достапен и во сина боја.

Карактеристики:

Растегливост
Удобна ткаенина
УВ заштита 50+: Заштита од УВ зрачење, фактор 50+
Материјал: 80% полиамид, 20% еластан / 80% полиамид, 20% еластан / поставата: 90% полиамид, 10% еластан

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024