Цена

790ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Liquid Chalk (течнa креда) е течност која се нанесува на рацете и нозете за подобрување на држењето и намалување на потењето. Течната креда не се пренесува на опремата, и за разлика од традиционалните креди во прав не остава дамки на облеката и го спречува создавањето прашина. Течната креда може да се користи за качување , кревање тегови , фитнес , гимнастика , куглање и така натаму.

Клучни придобивки: 

  • Ја подобрува силата на стисокот
  • го намалува потењето 
  • Не остава дамки

Употреба : Се нанесува на рацете или нозете по потреба . По употребата, ви препорачуваме да користите сапун за миење како би го отстраниле производот. Идеално првиот тест течност креда на мал дел од кожата за да се провери реакцијата. Не се препорачува нанесување на оштетена кожа. Не е за орална употреба.
Состојки: Алкохол , магнезиум карбонат, згуснувач и додаток за мирис. 

Пакување: 250 ml

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024