Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Категории

Leovital

Сортирај по:
Leovital
1.320,00ден
All in 1 Multivitamin, 90 tabletaОбезбедете го вашето тело со потребната доза на витамини! Телото кое е изложено на стрес, недостаток на одмор или напорно вежбање не може да ги добие сите хранливи материи што му се потребни од нормална диета. Леовита..
Leovital
2.060,00ден 1.030,00ден
Beta Glucan, 90 kapsulaБета Глукан, 90 таблетиБета глукан комплекс                     Polleo Sport имаат создадено палета на производи за да ги задо..
Leovital
1.230,00ден 861,00ден
Burner, 90 капсулиВашиот нов омилен согорувач на маснотии пристигна!Леовитал согорувач на маснотии е ефикасен согорувач на маснотии без стимуланси кои ќе станат ваш идеален партнер за намалување на количината на масно ткиво. Ги содржи сите активни со..
Leovital
910,00ден 592,00ден
Caffeine Boost, 200 tableta         Поллео Спорт имаат создадено палета на производи за да ги задоволат вашите зголемени нутритивни потреби за хранливи материи.Специјално дизајнирана за да нуди најдобра комбинација на вним..
Leovital
980,00ден 637,00ден
Calcium + K1 + D3, 90 капсулиФантастична комбинација за вашите коски!Калциумот, витамин К и витамин Д се најважните витамини и минерали за одржување на здравјето на коските. Ова е особено точно за спортистите, бидејќи нивните коски се изложени на доп..
Leovital
1.490,00ден 894,00ден
Секој што се занимава со спорт, професионалци, како и рекреативни спортисти, е свесен за важноста на здравите зглобови и нивната мобилност. Без оглед на возраста, активниот начин на живот честопати има болки во зглобовите како несакан ефект, кој може..
Leovital
980,00ден
Електролити - многу важни соединенија неопходни за вашата врвна изведба!Електролитите се соединенија кои учествуваат во голем број телесни функции.Тие директно влијаат на издржливоста, ве штитат од грчеви и спречуваат дехидрација. Затоа Леовитал, во ..
Leovital
780,00ден
Gold Ashwagandha, 60 капсулиЕдна од најценетите ајурведски билки!Ашваганда, позната и како „индиски женшен“, е грмушкаво растение со овални лисја и жолти цветови, а црвениот плод што го носи има големина на суво грозје. Потекнува од сушниот регион на..
Leovital
980,00ден
Гуарана Екстракт, 90 капсулиДодаток во исхрана Поллео Спорт имаат создадено палета на производи за да ги задоволат вашите зголемени нутритивни потреби за хранливи материи.Специјално дизајнирана за да нуди најдобра комбинација на внимателно о..
Leovital
570,00ден 399,00ден
Железо, 60  капсулиДодаток во исхранаПоллео Спорт имаат создадено палета на производи за да ги задоволат вашите зголемени нутритивни потреби за хранливи материи.Специјално дизајнирана за да нуди најдобра комбинација на внимателно одбрани сост..
Leovital
1.160,00ден
L-Carnitine Mega, 60 kapsulaЧист Л-карнитин Л-тартаратПоллео Спорт имаат создадено палета на производи за да ги задоволат вашите зголемени нутритивни потреби за хранливи материи.Специјално дизајнирана за да нуди најдобра комбинација на внимателно ..
Leovital
2.280,00ден 1.140,00ден
Премиум производ на иновативни состојки!Понекогаш резултатите што ги очекуваме недостасуваат без логична причина. Исхрана, тренинг, одмор - правиме сè како што треба, но нема резултати. Водени од оваа мисла и искуство на работа со професионални спорт..
Leovital
700,00ден 490,00ден
Магнезиум, 90 капсулиДодаток во исхрана Поллео Спорт има создадено палета на производи за да ги задоволат вашите зголемени нутритивни потреби за хранливи материи.Специјално дизајнирана за да нуди најдобра комбинација на внимателно одбрани сос..
Leovital
1.140,00ден
MCT Oil + Caffeine, 90 kapsulaКлуч за дополнителна енергија и подобро согорување на маснотииМCT се однесува на триглицеридите со среден ланец, наспроти триглицеридите со долг ланец (LCT) кои најчесто се наоѓаат во храната. Нивната предност е што тие ..
Leovital
1.050,00ден
MCT Oil, 120 kapsula Клуч за дополнителна енергија и подобро согорување на маснотииМКТ се однесува на триглицериди со среден ланец, наспроти триглицеридите со долг ланец (LCT) кои најчесто се наоѓаат во храната. Нивната предност е што тие се апс..
Leovital
800,00ден
Мала молекула, големи резултати! Тауринот е условно есенцијална амино киселина која е најзастапена во мускулното ткиво и нерви, но може да се најде низ целото телото. Меѓу другото, може да помогне со: Подигнување на моќтаНамалување ..
Leovital
740,00ден
МСМ, 150гДодаток во исхрана Поллео Спорт имаат создадено палета на производи за да ги задоволат вашите зголемени нутритивни потреби за хранливи материи.Специјално дизајнирана за да нуди најдобра комбинација на внимателно одбрани состојки од к..
Leovital
1.330,00ден
OMEGA 3, 250 SOFTGEL KAPSULA Додаток во исхрана Најдобар мултивитамински комплексПоллео Спорт имаат создадено палета на производи за да ги задоволат вашите зголемени нутритивни потреби за хранливи материи.Специјално дизајнирана за да нуди..
Leovital
580,00ден
OMEGA 3, 90 SOFTGEL KAPSULI Додаток во исхрана Најдобар мултивитамински комплексПоллео Спорт имаат создадено палета на производи за да ги задоволат вашите зголемени нутритивни потреби за хранливи материи.Специјално дизајнирана за да нуди ..
Leovital
910,00ден 637,00ден
OMEGA XTREME UP, 90 SOFTGEL KAPSULI Додаток во исхранаКвалитетно рибино масло со високо ниво на омега - 3Поллео Спорт имаат создадено палета на производи за да ги задоволат вашите зголемени нутритивни потреби за хранливи материи.Специјално ди..
Leovital
630,00ден
Калиум, 120 таблетиДодаток во исхрана Поллео Спорт имаат создадено палета на производи за да ги задоволат вашите зголемени нутритивни потреби за хранливи материи. Специјално дизајнирана за да нуди најдобра комбинација на внимателно одбра..
Leovital
1.690,00ден
Testorage Xtreme е специфичен производ кој содржи комбинација од магнезиум, цинк и витамин Б6, прав од корен мака и екстракт од растенија трибулус, познати на нашите простори како млечен заб. Подобрете го вашиот енергетски статус!Цинкот содржа..
Leovital
1.390,00ден
Тоналин ЦЛА, 60 меки капсулиДизајнирано за атлети Polleo Sport имаат создадено палета на производи за да ги задоволат вашите зголемени нутритивни потреби за хранливи материи. Специјално дизајнирана за да нуди најдобра комбинација на вним..
Leovital
1.870,00ден
Тоналин ЦЛА, , 90 меки капсулиДизајнирано за атлети Polleo Sport имаат создадено палета на производи за да ги задоволат вашите зголемени нутритивни потреби за хранливи материи. Специјално дизајнирана за да нуди најдобра комбинација на внима..
Leovital
730,00ден 475,00ден
ВИТАМИН Д3, 180 КАПСУЛИ Додаток во исхрана Поллео Спорт имаат создадено палета на производи за да ги задоволат вашите зголемени нутритивни потреби за хранливи материи.Специјално дизајнирана за да нуди најдобра комбинација на внимателно о..
Leovital
710,00ден 462,00ден
ЦИНК 90 КАПСУЛИ Додаток во исхранаПоллео Спорт имаат создадено палета на производи за да ги задоволат вашите зголемени нутритивни потреби за хранливи материи. Специјално дизајнирана за да нуди најдобра комбинација на внимателно одбрани с..
Leovital
1.040,00ден
ZMA + Melatonin 60-капсулиДобра обука бара добар одмор!Една од основите на здравиот и фит начин на живот е само одморот. За да ги оптимизирате одморот и закрепнувањето, експертите од Леовитал лаборатории развија Меотонин Leovital ZMA + Оваа формула ќ..
Leovital
1.125,00ден 780,00ден
Комбинација на цинк, магнезиум и витамин Б6!Формулата Leovital ZMA е дизајнирана според потребите на спортистите и активните лица чии организми бараат поголема количина на нутриенти. ЗМА содржи минерали цинк и магнезиум и витамин Б6. Токму поради..
Прикажани 1 до 28 од 28 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018