Цена

200ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Голема кутија за складирање за вашиот ручек и закуски кога сте во движење, Large Klick Box е идеална за сендвичи, овошје и други закуски - и е направена од лесна и издржлива пластика за храна. Идеална е за носење однапред подготвени оброци, доаѓа во комплет со практични прегради, кои помагаат храната да остане одвоена и свежа подолго време.

Големина: 24 x 20 x 8 cm

  • Совршена за чување храна и закуски
  • Направена од пластика за храна
  • Може да се користи во микробранова и машина за миење садови

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024