Цена

220ден

-50% Акција
110ден Заштедуваш
110ден
Во цените е вклучен и ДДВ
L-CARNITINE PINEAPPLE 750 ML

L-CARNITINE PINEAPPLE 750 ML

L-CARNITINE ORANGE 750 ML

L-CARNITINE ORANGE 750 ML

Л - карнитин - КРАТОК РОК 18.06.2024

L-Carnitine Orange, 750 ml

Polleo Sport L-carnitine го хидрира вашето тело! Овој освежителен напиток ќе ги воодушеви сите спортисти и рекреативци бидејќи не содржи шеќер и лесно може да се вклопи во секоја диета.

Polleo Sport L-carnitine ќе помогне во согорувањето на мастите за време на тренингот, ќе ја зголеми издржливоста и ќе го намали чувството на замор. Доаѓа во вкус на ананас и портокал.

Detaljnije o proizvodu pogledajte na sljedećem linku: L-Carnitine Orange, 750 ml

L-Carnitine Pineapple, 750 ml

Polleo Sport L-carnitine го хидрира вашето тело! Овој освежителен напиток ќе ги воодушеви сите спортисти и рекреативци бидејќи не содржи шеќер и лесно може да се вклопи во секоја диета.

Polleo Sport L-carnitine ќе помогне во согорувањето на мастите за време на тренингот, ќе ја зголеми издржливоста и ќе го намали чувството на замор. Доаѓа во вкус на ананас и портокал.

L-Carnitine Pineapple, 750 ml + L-Carnitine Orange, 750 ml 1+1 гратис 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024