Цена

6.550ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Indian Clubbell палки изработени од тврда гума кои не ги оштетуваат подовите за време на вежбање.

 

Clubbells се идеални за рушење на рутината со уникатен начин на тренинг, користен во боречки вештини и воени вежби ширум светот. Clubbells ви овозможуваат една од најсложените, директни и динамични кружни вежби за јачина.

 

Вежбите со Clubbells ги вклучуваат и оние кружни движења кои инаку е невозможно да се изведат со класичен тренинг со кетлбел или други тегови.

 

Тие ја зголемуваат стабилноста и подвижноста на рамото, а со тоа делуваат превентивно и спречуваат повреди. Можете сами да одлучите за кој дел ќе ги држите и со тоа да го регулирате развојот на јачината на зглобот. Вежбањето со нив индиректно вклучува други мускулни групи како што се градите, стомачните мускули и долниот дел на грбот.

 

Карактеристики:

Должина: 66 см

 

Тежина: 10кг

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024