Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Категории

Kineta

Сортирај по:
Kineta
7.790,00ден
Натпреварувачки кетлбел со стандардизирана големина. Изработен од лиено железо што го прави практичен и скоро неуништлив. Главната предност на овој кетлбел е во тоа што сите, од 8 до 40кг имаат ист облик и волумен. Тоа значи дека штом ја усовршите..
Kineta
5.390,00ден
Натпреварувачки кетлбел со стандардизирана големина. Изработен од лиено железо што го прави практичен и скоро неуништлив. Главната предност на овој кетлбел е во тоа што сите, од 8 до 40кг имаат ист облик и волумен. Тоа значи дека штом ја усоврши..
Kineta
6.390,00ден
Натпреварувачки кетлбел со стандардизирана големина. Изработен од лиено железо што го прави практичен и скоро неуништлив. Главната предност на овој кетлбел е во тоа што сите, од 8 до 40кг имаат ист облик и волумен. Тоа значи дека штом ја усовршите..
Kineta
7.990,00ден
Натпреварувачки кетлбел со стандардизирана големина. Изработен од лиено железо што го прави практичен и скоро неуништлив. Главната предност на овој кетлбел е во тоа што сите, од 8 до 40кг имаат ист облик и волумен. Тоа значи дека штом ја усовршите..
Kineta
4.590,00ден
Систем за изведување на вежби и истегнувања во висечка позиција со главата према долу. Идеален за растегнување на р'бетот Мах. тежина 100 кг ..
Kineta
530,00ден
Odličan rekvizit za jačanje mišića podlaktice i stisak šake. Za razliku od plastičnih i metalnih, ovaj rekvizit ne ostavlja neugodna oštećenja kože. Pakiranje: 1 guma za jačanje šake i podlaktice ..
Kineta
530,00ден
Odličan rekvizit za jačanje mišića podlaktice i stisak šake. Za razliku od plastičnih i metalnih, ovaj rekvizit ne ostavlja neugodna oštećenja kože. Pakiranje: 1 guma za jačanje šake i podlaktice ..
Kineta
530,00ден
Odličan rekvizit za jačanje mišića podlaktice i stisak šake. Za razliku od plastičnih i metalnih, ovaj rekvizit ne ostavlja neugodna oštećenja kože. Pakiranje: 1 guma za jačanje šake i podlaktice ..
Kineta
750,00ден
Простирка од EVA материјал. Ултимативна повеќенаменска простирка во идеален сооднос на цена и можности кои ги нуди. Аеробик, јога, пилатес, BLT, сончање на плажа, кампување, едноствано се што ке посакате и по достапна цена. Димензии 1730 x 610 x 3..
Kineta
610,00ден
Изградени од неопрен овозможуваат совршено залепување Одлични за аеробик и домашни вежби Универзална големина Пакување: 1 пар тегови за зглобови од 0.5кг ..
Kineta
1.090,00ден
Изградени од неопрен овозможуваат совршено залепување Одлични за аеробик и домашни вежби Универзална големина Пакување: 1 пар тегови за зглобови од 1.5кг ..
Kineta
840,00ден
Изградени од неопрен овозможуваат совршено залепување Одлични за аеробик и домашни вежби Универзална големина Пакување: 1 пар тегови за зглобови од 1кг ..
Kineta
80,00ден
Чуњевите се употребуваат за голем број на вежби и означување ..
Kineta
3.470,00ден
Најприроден и најефективен реквизит за стомачните мускули Со вежбање на овие висечки ремени ќе ги активирате стомачните мускули и на тој начин ќе го зацврстите стомакот притоа држејки оптимална и правилна положба на р’бетот. Ab sling ги ослободува..
Kineta
9.800,00ден
Duljina: 15 m Debljina 38 mm Materijal: prirodni sisal Odličan za kondicijsku pripremu i eksplozivnost Nezamjenjiv u treningu jačanja gornjeg dijela tijela i izdržljivosti Izvrstan za kompletnu fizičku pripremu ..
Kineta
450,00ден
Се испорачува со цевче за дување и резервен вентил за затварање ..
Kineta
449,00ден
Kineta Fitness gurtne – Za pomoć pri hvatovima kod dizanja utega ili zgibova. Omogućuju bolju učinkovitost vježbanja ..
Kineta
990,00ден
Железен gripperi/рачки наменети за зголемување на силата во рацете и подлактиците обложени со мек сунѓер. Одличен реквизит за зголемување на мускулите во подлактицата и стисокот на рацете. Пакување: 1 PRO griper за зглемување на сила во раце..
Kineta
1.090,00ден
Железен gripperi/рачки наменети за зголемување на силата во рацете и подлактиците обложени со мек сунѓер. Одличен реквизит за зголемување на мускулите во подлактицата и стисокот на рацете. Пакување: 1 PRO griper за зглемување на сила во раце..
Kineta
1.190,00ден
Железен gripperi/рачки наменети за зголемување на силата во рацете и подлактиците обложени со мек сунѓер. Одличен реквизит за зголемување на мускулите во подлактицата и стисокот на рацете. Пакување: 1 PRO griper за зглемување на сила во раце..
Kineta
0,00ден
Griperi / ručke za jačanje šake i podlaktice obložene mekom spužvom. Odličan rekvizit za jačanje mišića podlaktice i stisak šake.  Pakiranje: 2 gripera za jačanje šake i podlaktice ..
Kineta
430,00ден
Gumena vijača s mogućnošću podešavanja duljine. ..
Kineta
990,00ден
Фитнес ракавиците се посебно дизајнирани за поубавиот пол. Достапни се и во многу мали големини Природниот материјал од кожа и памук ја прави оваа ракавица идеална за вежбање ..
Kineta
1.690,00ден
Ракавици од врвен квалитет со стегач околу зглобот. Овозможуваат олеснување на лигаментите околу зглобот и рацете при изведување на различни вежби, подобар фат и заштита на кожата на рацете од триење. Изградени се од кожа, памук, полиестер. ..
Kineta
850,00ден
Ракавици Power System наменети за фитнес и  велосипедизам. Првенствено наменети за заштита на кожата на дланките за време на фитнес вежби. Одлични и за велосипедизам. Пакување:          &nb..
Kineta
850,00ден
Ракавици Power System наменети за фитнес и  велосипедизам. Првенствено наменети за заштита на кожата на дланките за време на фитнес вежби. Одлични и за велосипедизам. Пакување:          &nb..
Kineta
850,00ден
Ракавици Power System наменети за фитнес и  велосипедизам. Првенствено наменети за заштита на кожата на дланките за време на фитнес вежби. Одлични и за велосипедизам. Пакување:          &nb..
Kineta
5.600,00ден
Комплет тегови за вежбање дома или во теретана од квалитетна изработка. Се состои од: Шипка обложена со гума 30 x 1300 mm 2 стегачи со федери 2 x 1,25 kg 2 x 2,5 kg 2 x 5 kg ..
Kineta
750,00ден
Reaction ball отскокнува непревидливо и е првиот чекор кон развивањето на експлозивни и реакциски способности изградено од издржлива гума отскокнува динамично и непревидливо за подобрување на координација рака/око, време на реакција и длабо..
Kineta
0,00ден
Јаже со прилагодлива должина ..
Прикажани 1 до 30 од 68 (3 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018