Цена

1.150ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

JAMIESON NEM (NATURAL EGGSHELL MEMBRANE) е производ кој:

 

Помага за брзо ослободување од болката и вкочанетоста во зглобовите во рок од 7-10 дена*

JAMIESON NEM (NATURAL EGGSHELL MEMBRANE) ja содржи патентираната и докажана состојка NEM®. Истражувања покажале дека земањето на само 500 mg дневно од оваа состојка, значително ја намалува болката и вкочанетоста во зглобовите, што придонесува за нивно подобро здравје.

*Индивидуалните резултати може да варираат.

JAMIESON NEM (NATURAL EGGSHELL MEMBRANE) Состав:

1 капсула содржи:

Природна мембрана од лушпа на јајце (NEM®).500 mg

(Galllus gallus domesticus, делумно хидролизирана мембрана од лушпа на јајце)

НЕ СОДРЖИ глутен и лактоза.

 

Начин на употреба – возрасни:

1 капсула во текот на едно деноноќие.

 

Пакување:

Пакување со 30 капсули.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024