Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Категории

Jamieson

Сортирај по:
Jamieson
630,00ден
Калциумот е потребен за одржување на здрави коски и заби. Магнезиумот помага да се намали заморот и исцрпеноста, за нормално психолошко функционирање и за функционирање на мускулите и нервниот систем. Цинкот помага да се одржуваат здрави коските, кос..
Jamieson
560,00ден
JAMIESON VITAMIN C 500 mg + D3 500 IU е во облик на таблети за џвакање со природен вкус на морело цреша кои придонесуваат за правилно функционирање на имунолошкиот систем, придонесуваат за намалување на заморот и исцрпеноста, за правилно функцио..
Jamieson
500,00ден
JAMIESON COD LIVER OIL WITH VITAMIN A+D3 е производ кој содржи масло од црн дроб на бакалар (Gadus morhua), витамин А (палмитат) и витамин Д3 (холекалциферол).Витаминот А придонесува за одржување на здрави мукозни мембрани и кожа, за одржување на доб..
Jamieson
850,00ден
КОЛАГЕН против брчки Секоја доза (3 меки капсули) содржи:VerisolTM хидролизиран колаген (говедски)………………………………….2 500 mgОстанати компоненти: Целулоза, модифицирана целулозна гума, растителен магнезиум стеарат, поливинил алкохол, титан диоксид,..
Jamieson
2.400,00ден
Новиот Collagen SM 500ml е специјална комбинација на активни состојки, кои помагаат да се подобри кожата, косата и ноктите, подобра функција на зглобовите и дава на здравје  на целиот организмот. Колаген СМ содржи хидролизиран колаген од риба..
Jamieson
690,00ден
JAMIESON GINKO BILOBA е обезбеден со клинички испитувања во лабораториите Jamieson и обезбедува висока содржина на гинко добиенa од најчистите делови на Јапонија со оптимална содржина на флавонски гликозиди (24%) и терпенски лактони (6..
Jamieson
1.990,00ден
JAMIESON GLUCOSAMINE CHONDROITIN EXTRA STRENGHT 900 mg е производ кој:Ја намалува болката во зглобовитеПомага во спречување на оштетувањето на ‘рскавицатаГлукозамин сулфат е биолошка компонента природно присутна во ‘рскавицата и синовијалните те..
Jamieson
680,00ден
JAMIESON GLUCOSAMINE TURMERIC COMPLEX е производ кој:Ја намалува болката во зглобовитеПомага во спречување на оштетувањето на ‘рскавицатаГлукозамин сулфат е основна градежна компонента на зглобната ‘рскавица и други сврзувачки ткива – коски, лиг..
Jamieson
610,00ден
За јака коса, здрава кожа и цврсти нокти Биотин 5000 mcg.60 брзо растопувачки таблети со вкус на природна цреша.Употреба – возрасни: се раствора 1 таблета дневно врз, или под јазикот..
Jamieson
1.100,00ден
JAMIESON NEM (NATURAL EGGSHELL MEMBRANE) е производ кој: Помага за брзо ослободување од болката и вкочанетоста во зглобовите во рок од 7-10 дена*JAMIESON NEM (NATURAL EGGSHELL MEMBRANE) ja содржи патентираната и докажана состојка NEM®...
Jamieson
1.160,00ден
ЛОСОС И РИБИНО МАСЛООмега-3 комплекс200 меки капсулиПомага во подобрување на здравјето на срцето и мозокотДодаток во исхрана1 мека капсула содржи:Молекуларно дестилиран комплекс на лосос и рибино масло………………1 000 mg(Лосос, сардина, аншоа и / или..
Jamieson
370,00ден
JAMIESON VITAMIN B6, B12 + FOLIC ACID е производ кој:Придонесува за нормален енергетски метаболизамПридонесува за нормална функција на нервниот систем и нормална психолошка функцијаИгра улога во процесот на метаболизам на хомоцистеинПридонесува ..
Jamieson
590,00ден
JAMIESON VITAMIN C 500 mg, таблетите за џвакање со природен вкус на портокал,  придонесуваат за правилно функционирање на имунолошкиот систем, за намалување на заморот и исцрпеноста, за правилно функционирање на нервниот систем и нормална психол..
Jamieson
500,00ден
JAMIESON VITAMIN K2 120 mcg + D3 1000 IU, меки капсули, кои придонесуваат  за правилно функционирање на имунолошкиот систем, играат улога во процесот на делба на клетките, придонесуваат  за одржување на здрави коски и заби, за одр..
Jamieson
460,00ден
Магнезиум има големо влијание за здравјето на коските, мускулите и срцето, односно помага во нивното правилно функционирање.Состав во 1 таблета:Елементарен магнезиум (оксид, глуконат, лактат)………………………..………………..250 mgНачин на употреба – возрасни:Земет..
Jamieson
890,00ден
Спектарот на мултивитамини и минерали е формулиран според најновите истражувања за современите нутритивни потреби.Максималната моќ на производот обезбедува широк спектар на есенцијални хранливи материи со синергиска комбинација од 14 витамини и 8 мин..
Jamieson
1.000,00ден
Спектарот на мултивитамини и минерали е формулиран според најновите истражувања за современите нутритивни потреби.Максималната моќ на производот обезбедува широк спектар на есенцијални хранливи материи со синергиска комбинација од 14 витамини и 11 ми..
Jamieson
700,00ден
JAMIESON Екстра силна ОМЕГА-3 complete 600 mg е пречистена мешавина од премиум омега-3 рибини масла кои обезбедуваат високи концентрации на EPA и DHA во високо-апсорбирачката триглицеридна форма. Ефикасно го поддржува кардиоваскуларното и когнитивнот..
Jamieson
420,00ден
JAMIESON VITAMIN B1 100 mg е производ кој помага во процесот на метаболизирање на  аминокиселини и јаглехидрати и во одржување на здрав нервен систем. Допринесува за одржување на нормална психолошка функција и нормална функција на кардиовас..
Jamieson
850,00ден
Производот JAMIESON VITAMIN C 1000 mg ја илустрира иновацијата на Jamieson производите и грижата за крајниот корисник. JAMIESON VITAMIN C 1000 mg е производ со аскорбинска киселина и природна мешавина од рутин, хесперидин, цитрус биофлавоноиди, ацеро..
Jamieson
480,00ден
JAMIESON VITAMIN E 400 IU е производ кои содржи Д-алфа токоферол – биолошки најприфатливата форма на витамин Е.Витаминот Е придонесува за заштита на клетките од оксидативен стрес.Формулацијата е создадена исклучиво од природни извори и е фармацевтски..
Jamieson
590,00ден
Цинкот помага во одржување и правилно функционирање на имуниот систем, во зачувување на видот, како и за здрави коски, коса, нокти и кожа.Состав на 1 таблета:Елементарен цинк (глуконат)…………………………………..10 mgНачин на употреба – возрасни:Земете 1 таблета..
Прикажани 1 до 22 од 22 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018