Цена

1.250ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Hero Core T-Shirt, Wonder Woman, Be your own hero

За посебни и храбри жени!  Wonder Woman не е само една, Wonder Woman е секоја жена која работи сама на себе секој ден за да стане најдобрата верзија на себе. Да се биде таква жена е состојба на  умот. Ако се препознаете во овој опис, честитки што штотуку излеговте со совршена маица за себе! Без разлика дали ја носите на тренинзи или во вашето секојдневно издание, славната лого на WW секогаш ќе ве потсетува која сте и од каде потекнувате. Најдете ја вашата мотивација! Има моќ во секој (анти) херој. DC линијата на маици за мотивација за активен животен стил ќе го надополни вашиот спортски стил. Маичката од 100% памук и е пријатна за носење.

состојки: 100% памук

DC Comics табела со големини

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ (цм) 

ШИРИНА (цм)

ДОЛЖИНА (цм)

XS 71-76    
S 77-82 41 62
M 83-88 44 64
L 89-94 47 66
XL 95-100 50 68
2XL 101-106 54 69
3XL 107-112 57 70

 

Како да се измерите правилно?

Обем на гради- Измерете под рацете околу најширокиот дел од градите. Погрижете се лентата за мерење да не е премногу затегната. Цело време држете ја мерната лента хоризонтално.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024