Цена

1.250ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Супермен е врвниот суперхерој!

Супермен е термин за силен човек кој може се. Тренирајте како Човек од челик во вашата омилена маица на Супермен - вложете го последниот атом на сила за да кренете поголема тежина и да трчате уште една милја.

 

Активирајте ја вашата моќ со мотивација на суперхерои!

Во секој херој има моќ. Линијата DC на мотивациони маици за активен животен стил ќе го комплетира вашиот спортски стил. Можете да ги комбинирате во спортско или лежерно издание. Маичката e удобна за носење и се прилагодува на мускулите и обликот на телото

 

Карактеристики:

 

100% памук

Врвен дизајн

Удобност и дишење

Маица со мотив на суперхерој

 

Спортски и секојдневен стил

DC Comics табела со големини

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ (cm) 

 ШИРИНА (cm)

ДОЛЖИНА (cm)

XS 87-90    
S 91-94 48 69
M 95-98 50 71
L 99-106 54 73
XL 107-114 58 75
2XL 115-122 62 77
3XL 123-130 66 79

 

Како правилно да се измерите?

Обем на гради - Измерете под рацете околу најширокиот дел од градите. Погрижете се лентата за мерење да не е премногу затегната. Цело време држете ја мерната лента хоризонтално.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024