Цена

1.250ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Нема супермоќи, само супер тренинг!

Бетмен тренира дење за да го брани Готам ноќе. А ти? Кога е вашето време за тренинг? Не ви се потребни велесили за врвни резултати, но мотивациската маичка ќе ве поттикне на дополнителна серија, сет или километар. Изработен од најмекиот памук и врвен дизајн, одговара на лежерниот и спортскиот стил. Тој им се придружува на Бетмен и хероите и ги истакнува неговите бицепси во модерна маичка со принт со официјална лиценца на Warner Bros.

Карактеристики:

  • 100% памук
  • Врвен дизајн
  • Удобност и дишење
  • Summer Motion маица
  • Спортски и секојдневен стил

DC Comics табела со големини

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ (cm) 

 ШИРИНА (cm)

ДОЛЖИНА (cm)

XS 87-90    
S 91-94 48 69
M 95-98 50 71
L 99-106 54 73
XL 107-114 58 75
2XL 115-122 62 77
3XL 123-130 66 79

 

Како правилно да се измерите?

Обем на гради - Измерете под рацете околу најширокиот дел од градите. Погрижете се лентата за мерење да не е премногу затегната. Цело време држете ја мерната лента хоризонтално.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024