Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Категории

Gymstick

Сортирај по:
Gymstick
460,00ден
Со овие винилни тегови можете да направите разновиден и ефикасен тренинг. Нивната мазна површина обезбедува удобен тренинг и не остава траги на подот. Спецификации на производот: Винилни тегови: 2 x 3 кгТежина (кг): Белешка: Сликата..
Gymstick
2.050,00ден
Хромирана трицепс шипка засилена со челична конструкција. Димензии: 52 x 8,2 x 4,4 cm Тежина: 2,3 кг..
Gymstick
10.500,00ден
Фитнес ТрамполинаТрамполина за скокање наменета за скок вежби, без разлика дали сте почетник или експерт. Закрепнувањето без стрес сега е прифатливо и практично. Меко одскокнување за подобра кондиција на телото. Силна рамка и долготраен кабел.-Ме..
Gymstick
1.220,00ден
Barbell PadОсновата за вратилото (шипката) е изработена од едно парче гумена пена која ги штити рамената и вратот за време на сквотови, испакнатини и туркање на колкот. Високата густина и густа основа е ергономски дизајнирана со жлеб за вратот. Уп..
Gymstick
610,00ден
Boxing Hand WrapsСтегачите за зглобови заедно  со ракавици ги штитат зглобовите, прстите и колена во сите видови на активности за бокс и боречки вештини палецот и лентите од велкро ви овозможуваат безбедно да ги закачите. Техничка информ..
Gymstick
1.750,00ден
Core Roller, 45 cmСовршен за зајакнување на торзото, издржливост и за рамнотежа на долниот дел од телото.Може да се користи и за нежно истегнување и самомобилизација на зглобовите и 'рбетот. Достапно е во две димензии: 45 см и 90 см! Големина..
Gymstick
2.340,00ден
Core Roller, 90 cm  Совршен за зајакнување на торзото, издржливост и за рамнотежа на долниот дел од телото.Може да се користи и за нежно истегнување и самомобилизација на зглобовите и 'рбетот. Достапно е во две димензии: 45 см и 90 см! ..
Gymstick
26.000,00ден
Desk bike, Собен велосипед, GymstickСтоењето на масата со прилагодена висина, цел ден можеби не ви одговара, наместо да седите на стандарден канцелариски стол и да се спротивставите со сите придобивки што ги постигнувате работејки на нозе, седнете на..
Gymstick
1.320,00ден
Предноста на тренингот со кетлбел се базира на функционално движење, што значи дека неколку мускулни групи работат истовремено. Предности на тренингот со кетлбел: подлактиците се повеќе оптеретени поради начинот и обликот на рачката, стабили..
Gymstick
1.760,00ден
Emotion Kettlebell, 8 kgEmotion Kettlebell, 8 kg е елегантна и ергономски дизајнирана гумена тежина. Предноста на обуките за тежини се заснова на функционално движење, што значи дека неколку мускулни групи работат во исто време. Преднос..
Gymstick
1.310,00ден
Emotion Spider Tuba Gumstick Emotion Spider Tubes Elastic Band е разноврсна алатка за вежбање. Производот е лесен за употреба и е погоден за сите љубители на домашна фитнес. Четири рачки овозможуваат различни вежби на рацете и нозете. Ременките ..
Gymstick
2.190,00ден
Emotion подлога  Емотивно мат со испакнатини е ефикасно средство за ублажување на мускулната напнатост, болка и непријатност. Притисокот на шилците ја зголемува циркулацијата на крвта и ви овозможува да се чувствувате смирено и опуштено..
Gymstick
1.410,00ден
Exercise ball, 55 см Топката за вежбање е една од најпопуларните алатки во опремата  за домашна фитнес употреба во светот. Примарната придобивка од вежбање со bodyball е што телото реагира на нестабилноста на топката да остане избаланси..
Gymstick
1.410,00ден
Exercise ball, 75 см Топката за вежбање е една од најпопуларните алатки во опремата  за домашна фитнес употреба во светот. Примарната придобивка од вежбање со bodyball е што телото реагира на нестабилноста на топката да остане избаланси..
Gymstick
1.240,00ден
Латекс ленти отпор, 3парТри различни траки во еден пакет! Лентите за вежбање се разноврсна алатка за тонирање и обликување на целото тело. Овие ленти се идеални за загревање и за вежби за фитнес на мускулите. Можете да направите вежби за развој на..
Gymstick
960,00ден
Flip-lock осигурувачи Едностраната ротирачка брава со едно поставување сигурно ги стега осигурувачите. Flip-lock осигурувачите имаат цврста рамка и обликувани влошки кои се прилагодуваат под притисок. Дизајнирани за стандардни олимписки шипки од 5..
Gymstick
33.940,00ден
FTR 40 справа за веслање Со постојан магнетски отпор, заедно со алуминиумското седиште FTR 40 ви нуди исклучително лесно веслање. FTR 40 ви овозможува најудобна положба за веслање, а доколку се преклопи седиштето може да се чува компактно ако не..
Gymstick
40.540,00ден
GB 8.0 велосипед  Велосипед за вежбање GB 8.0 Gymstick GB 8.0 е развиен за активенo домашенo користење со цел изведување на подобар тренинг. Дизајнот на GB 8.0 Gymstick велосипедот комбинира модерен атлетски изглед со елегантен темен мат фин..
Gymstick
1.930,00ден
GO Стап за одење, 110cmСтап погоден за нордиско одење за почетници и фитнес љубители. Многу лесен и издржлив. Прерамките се удобни и добро прилагодливи. Рачката е изработена од мека и удобна пена. EVA рачка и добро прилагодлив ремен за палецот. ..
Gymstick
1.080,00ден
Foam Roller кој се грижи за меките ткива како би се вратила флексибилноста и би се ублажила болката во мускулите. Може да се користи и за нежно истегнување и само-мобилизација на зглобовите и 'рбетот. Достапно во 2 големини: 15 x 30cm и 15 x 60cm...
Gymstick
8.730,00ден
 Gymstick pro step, Аеробик клупаКлупата за аеробик е многу популарна и е составен дел од опремата на сите фитнес центри. Цврста и издржлива на секое влијание и скок. Површината е изработена од материјал што му овозможува на вежбачот да не се..
Gymstick
12.200,00ден
Quick-Lock Dumbbell е иновативен добро дизајниран прилагодлив тег. Нема потреба да купувате комплетен сет, Quick-Lock Dumbbell нуди цел пакет на тегови во едно. Можете лесно да да ги менувате тежините помеѓу 4,5 -22,5 кг (5 нивоа) - само префрлете..
Gymstick
1.760,00ден
Gymstick Trigger ролерот е идеален за масажа и заздравување на мускулите. Ролерот е добро прилагоден за масирање на стапалата, грбот, внатрешните и надворешните бутови, нозете и листовите, како и вежби за истегнување на грбот и вежби за подви..
Gymstick
500,00ден
Со овие винилни тегови можете да направите разновиден и ефикасен тренинг. Нивната мазна површина обезбедува удобен тренинг и не остава траги на подот. Спецификации на производот: Винилни тегови: 2 x 1 кгТежина (кг): 2Белешка: Сликат..
Gymstick
660,00ден
Со овие винилни тегови можете да направите разновиден и ефикасен тренинг. Нивната мазна површина обезбедува удобен тренинг и не остава траги на подот. Спецификации на производот: Винилни тегови: 2 x 2 кгТежина (кг): 4Белешка: Сликат..
Gymstick
1.100,00ден
Со овие винилни тегови можете да направите разновиден и ефикасен тренинг. Нивната мазна површина обезбедува удобен тренинг и не остава траги на подот. Спецификации на производот: Винилни тегови: 2 x 4кгТежина (кг): 8Белешка: Сликата..
Gymstick
1.200,00ден
Со овие винилни тегови можете да направите разновиден и ефикасен тренинг. Нивната мазна површина обезбедува удобен тренинг и не остава траги на подот. Спецификации на производот: Винилни тегови: 2 x 5кгТежина (кг): 10Белешка: Сликат..
Gymstick
2.860,00ден
Оваа шипка обезбедува повеќе позиции на зафат за различни опции за вежбање и може да се монтира на aид или таван. Кога е поставен на таванот, има повеќе простор за стомачни, флексија на колк и извртување на нозе. Ако сте сериозни во врска со..
Gymstick
2.190,00ден
Gymstick ракавици за бокс 10ozОвие квалитетни ракавици за бокс се одлични за удирање во тешка торба, спаринг и аеробни вежби. Ракавиците исполнети со сунѓер добро ги абсорбираат ударите. Широкито стегач на зглобовите појачан со Велкро затворач обе..
Прикажани 1 до 30 од 199 (7 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018