Цена

21.680ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

GARMIN forerunner 255 tidal blue

Добијте преглед на вашиот сон, статусот на HRV и дневниот тренинг со вашиот утрински извештај.

Полнете помалку, тренирајте повеќе со батеријата до 14 дена во режим на паметен часовник и до 30 часа во режимот GPS.

Платете го вашето кафе после тренинг со бесконтактните плаќања Garmin Pay™1.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024