Цена

49.980ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Garmin fēnix 7 Solar slate gray

Одговарајте на секој атлетски или надворешен предизвик со цврстиот мултиспортски GPS часовник fēnix 7 Solar. Нејзиниот соларен објектив за полнење Power Glass  ја користи сончевата енергија за да го продолжи животниот век на батеријата - напојувајќи ги напредните функции за обука, спортските апликации, сензорите за следење на здравјето и благосостојбата и многу повеќе.

ИЗВЕДБА ПО ДИЗАЈН

Ажурираниот, ултра цврст атлетски дизајн располага со голем 1,3-инчен соларен дисплеј и куќиште од 47 mm. Часовникот е тестиран според воените стандарди на САД за отпорност на топлина, удари и вода.

Доверливите контроли на копчињата кои работат во која било средина се совпаѓаат со нов интерфејс со екран на допир кој реагира за брз пристап до изборите и функциите.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024