Цена

1.450ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Пена ролери - Фитнес ролер, изработен од тврда Ева пена , лесен и едноставн за користење, обезбедува голем број на корисни вежби за развој на сила и рамнотежа, и целосна масажа на телото . Идеален за само-масажа и пилатес.

Одлична за истегнување.

Должина - 450 мм

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024