Цена

95ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Fitness Water 500 ml

Ароматизирана вода со Л-Карнитин и засладувачи.

Освежувачки напиток со 1000мг Л-Карнитин по шише.

Состав:

Нутритивни вредности 500 ml 100 ml
Енергетска вредност 5,5 kcal / 25 kJ 1,1 kcal / 5 kJ
Протеини 0,5 g 0,1 g
Масти < 0,5 g < 0,1 g
Јаглехидрати 0 g 0 g
Сол 0 g 0 g
Л-Карнитин 1000 mg 200 mg
Калиум 2,45 mg 0,1 mg
Магнезиум 230 mg 0,49 mg
Калциум 12,3 mg 2,46 mg

Состојки: вода, регулатор на киселост (лимонска киселина), л-карнитин, природна арома ана лимон, конзерванс: калиум сорбат, засладувач: Ацесулфам К и аспартам

Пакување:

500 ml

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024