Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

ZOE, My Workout Stretching Strap, Black

410,00ден
-+

ZOE, My Workout Stretching Strap, Black


ZOE, My Workout е одличен за истегнување при било кој тип на тренинг. Подобрија флексибилноста и тонусот

на мускулите.


Од што е направен овој ремен за вежбање?

-Направен е од цврст материјал кој овозможува висок интензитет на вежби

-алката е направена од метал 


Што е со мојот ремен за истегнување за вежбање?

Специјален зафат и технологија за заштита од влага 

Димензии: 180х3,8 см

Материјал: висококвалитетен материјач

Боја: црна

Начин на одржување: Исклучиво перење на рака со топла вода и прашок 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018